Naga Marketsbinarny raport południowyBinarny raport południowy. Twoja codzienna dawka najważniejszych informacji ze świata opcji binarnych. Wszystkie przeglądy rynku BO możesz znaleźć tutaj. Przypominamy, że jest to nasz nowy – autorski dział – w którym w przejrzysty sposób dzielimy się z Wami najważniejszymi wydarzeniami na walutach. Podsumowania trendów i propozycje tradingowe na zakończenie dnia. Posiadasz jakiekolwiek uwagi? Podziel się nimi w komentarzach lub na forum!

Opteck – sygnały transakcyjne bezpośrednio w Twojej przeglądarce i bonus powitalny 50%


O godzinie 10:30 naszego czasu Bank Anglii publikował protokoły z posiedzenia, które miało miejsce 8-9 kwietnia. Zgodnie z rynkowymi oczekiwaniami MPC (odpowiednik polskiej RPP) głosowała jednogłośnie za utrzymaniem stóp procentowych na niezmiennym poziomie (bank rate 0.5%), podobnie jak poziomu skupu aktywów (375 miliardów funtów). GBP po publikacji BOE minutes spotkał się z zainteresowaniem kupujących, a przed południem GBP/USD udało się bardzo dynamicznie pokonać istotny poziom oporu 1.50.

Dzisiejszy kalendarz w dalszej części dnia dosyć spokojny. O godzinie 13:00 czekają nas odczyty wniosków o kredyty hipoteczne w USA, natomiast o 16:00 poznamyw yniki sprzedaży istniejących domów. O tej samej godzinie Komisja Europejska poda wyniki pewności konsumenckiej – zgodnie z konsensusem wynik nadal plasuje się na minusie, jednak w porównaniu z poprzednią publikacją ma podnieść się delikatnie w górę (-2.75pkt. vs -3.70pkt.).

W nocy z środy na czwartek (03:45 naszego czasu) czeka nas publikacji PMI przemysłowego według HSBC dla Chin. Wstępna publikacja kwietniowa zakłada wynik delikatnie poniżej 50pkt. (49.60pkt.).

Silne i słabe aktywa finansowe

SILNE: GBP, EUR, CAD

SŁABE: USD, AUD

Propozycje handlowe na koniec dnia

Dzisiaj przygotowaliśmy dla Was następujące analizy techniczne:

– NZD/JPY – ataki na ważny poziom oporu

EUR/JPY – pod ważnym oporem

GBP/JPY – blisko poprzedniego szczytu

GBP/USD M30 dynamicznie pokonuje 1.50
GBP/USD M30 dynamicznie pokonuje 1.50

GBP/USD na wykresie M30 w momencie publikacji protokołów BOE zanotował wyraźny ruch wzrostowy. Cena próbowała naruszyć istotny poziom S/R 1.50 jednak ostatecznie świeca zamknęła się pod nim. Kolejna świeca praktycznie na poziomie otwarcia tej z godziny 10:30 przyniosła dalsze dynamiczne wzrosty z przebiciem i zamknięciem zdecydowanie ponad 1.50. Cena próbowała podejść pod 1.505, jak na razie jednak były to nieudane próby. W okolicach oporu 1.505 spodziewać możemy się odreagowania w trakcie dzisiejszej sesji. Ewentualny retest 1.50 od góry może dać sygnały do dalszej korekty wzrostowej.

Posiadasz jakiekolwiek uwagi do binarnego raportu południowego? Jeżeli tak, to podziel się nimi w komentarzach lub odwiedź specjalny wątek na forum 🙂tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here