Naga Marketsbinarny raport południowy

Binarny raport południowy. Twoja codzienna dawka najważniejszych informacji ze świata opcji binarnych. Wszystkie przeglądy rynku BO możesz znaleźć tutaj. Przypominamy, że jest to nasz nowy – autorski dział – w którym w przejrzysty sposób dzielimy się z Wami najważniejszymi wydarzeniami na walutach. Podsumowania trendów i propozycje tradingowe na zakończenie dnia. Posiadasz jakiekolwiek uwagi? Podziel się nimi w komentarzach lub na forum!


W nocy odbyło się ciekawe wystąpienie Haruhiko Kurody. Prezes Banku Japonii przemawiał w Nowym Jorku na temat obecnej sytuacji gospodarki Kraju Kwitnącej Wiśni. Według Kurody należy nadal trzymać się celu inflacyjnego w wysokości 2%. Jeśli obecna polityka monetarna będzie konsekwentnie wdrażana, uda się osiągnąć odpowiedni pułap inflacji. Niskie ceny surowców, a zwłaszcza ropy, mogą być korzystne dla japońskiej gospodarki w dłuższym okresie. Na razie udaje się powstrzymać zbyt silnego jena. Inwestycje w przyszłości ulegną znacznemu zwiększeniu.

Dziś czekamy przede wszystkim na szereg danych z USA publikowanych o 14:30. Poznamy wartości przyrostu PKB, wydatków na konsumpcję oraz liczby wniosków o zasiłek dla bezrobotnych. Zdaniem analityków gospodarka USA przyspiesza, co powinny odzwierciedlać dzisiejsze wyniki. W ostatnich dniach nastapiło umocnienie dolara amerykańskiego, od dzisiejszych danych zależy dalszy kurs par walutowych powiązanych z USD.

Opcje binarne wygasające w 15 sekund i 100% zwrotu w MarketsPulse

Silne i słabe aktywa finansowe

SILNE: EUR

SŁABE: AUD, GBP

Propozycje handlowe na koniec dnia

Dzisiaj przygotowaliśmy dla Was następujące analizy techniczne:

– GBP/USD – na wsparciu H4

– EUR/CHF – przy linii trendu

GBPUSDH4

GBP/USD od kilku dni zalicza mocne spadki w związku z osłabieniem brytyjskiego funta. Teraz kurs dotarł do krytycznego wsparcia w okolicach 1.5460. Utrzymuje się w tych okolicach od wczorajszego popołudnia. Możliwe, ze byki szukają wsparcia, aby wybić kurs z powrotem w wyższe rejony.

Posiadasz jakiekolwiek uwagi do binarnego raportu południowego? Jeżeli tak, to podziel się nimi w komentarzach lub odwiedź specjalny wątek na forum. Sprawdź brokerów opcji binarnych w Comparic.pl i skorzystaj z oferty specjalnejConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here