Naga Markets
gu

Na wykresie H1 pary GBP/USD doszło ostatnimi czasy do pogłębienia spadków. Aktualnie zaczyna rozwijać się korekta. Szukając idealnego miejsca, gdzie można zacząć myśleć o zagrywaniu na spadki, warto spojrzeć na pierwszą, kluczową strefę oporu. Jest to strefa, która była testowana jako wsparcie kilka razu, podejście do niej od dołu byłoby zatem klasycznym retestem pokonanej strefy. Silny impuls spadkowy, który poprzedził korektę każe sądzić, że spadki powinny być kontynuowane. W miejscu oporu przebiegają także ważne zniesienia Fibonacciego, dlatego mniej więcej w tym rejonie może dość do ponownego ataku podaży.

Darmowe szkolenia poświęcone technikom gry na opcjach binarnych i nie tylko – Zobacz ofertę darmowych szkoleń

gu op

OptionTrade, oferuje 78% zwrotu. Oznacza to, że jeżeli zainwestujemy np. 100 dolarów, kupując opcję PUT (gra na spadki), a cena będzie choćby minimalnie niższa od momentu, w którym kupiliśmy opcję – OptionTrade wypłaci nam 178 dolarów. Jeżeli cena będzie wyższa, tracimy naszą stawkę, niezależnie od rozmiaru spadków, nigdy nie stracimy więcej niż postawiliśmy. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji.

Zajrzyj na nasz facebookowy profil poświęcony opcjom binarnym: Comparic – opcje binarnetokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułUSD/JPY – czas na wzrosty ?
Następny artykułOrange [OPL], PZU [PZU] – Gorące spółki dnia
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here