Naga MarketsOstatnio sporo analizowaliśmy parę GBP/USD i dość chętnie wypełnia ona nasze ostatnie analizy, dlatego dziś pójdziemy za ciosem.

Zobacz: GBP/USD po referendum – czy to już czas na sprzedawanie faktu?GBP/USD spada w porannym tradingu na poziom Pivot Point na 1.6337. Co widzimy po swingach, to silną wyprzedaż w piątek, tworząca wyraźny Pinbar na wykresie tygodniowym i w cieniu tego pinbara wczorajszy dzień i dzisiejszy poranek układają się w korektę 'abc’. Impuls w dół we wczesnym europejskim tradingu sugeruje, że w tym zakresie 1.6330-1.6380 może zakończyć się ruch w górę.

Zobacz: GBP/USD – potężny Pinbar na wykresie tygodniowym.

Niedźwiedzie wciąż mają do pokonania wzrostową linię trendu korekty widocznej na większym horyzoncie. Wspomniana linia trendu krzyżuje się w okolicy okrągłego poziomu 1.6300 z poziomami wsparcia – dołek ubiegłego tygodnia, ekspansja dużej korekty 61.8%, Pivot S1.

Mocna może być również strefa popytu w okolicy Pivot S2 i dołków z 17 i 18 września przy 1.6250. Dalej mamy strefę popytu wokół 1.6170, jednak wydaje się być ona poza zasięgiem dzisiejszej akcji cenowej.

XM_GBPUSDH1_2309

XM_artykulPowyższa analiza Forex jest jedną z cyklu analiz przygotowywanych przez Comparic we współpracy z XM. Pozostałe analizy można znalezć codziennie na stronie XM.

invest

Polecamy założenie rachunku w XM lub wypróbowanie konta DEMO.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here