Naga MarketsGBPUSDH4 22.09

GBP/USD H4 znalazło się na wysokości lokalnego poziomu wsparcia (wcześniej oporu) – 1.5475 wyznaczany jest na wysokości szczytów z początku września. Warto zauważyć, że strefę wsparcia wspiera 50% zniesienia impulsu spadkowego sierpień-wrzesień oraz 38.2% zniesienia impulsu wzrostowego, który wywindował cenę w okolice 1.5650. W miejscu tym warto obserwować dalsze zachowanie ceny, licząc na reakcję popytową i wzrosty.

GU_screen 22.09

Wykorzystaj analizę Comparic.pl i zainwestuj w opcje binarne! KLIKNIJ, ABY ZAINWESTOWAĆ


Darmowe szkolenia poświęcone technikom gry na opcjach binarnych i nie tylko – Zobacz ofertę darmowych szkoleń

OptionTrade, oferuje 77% zwrotu. Jeżeli wygrasz o tyle procent większa będzie Twoja wygrana od zainwestowanej stawki. Jeżeli przegrasz, niezależnie od rozmiaru porażki, nigdy nie stracisz więcej niż postawiłeś. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji, zarówno w krótszym jak i dłuższym terminie.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułAsbis [ASB] – co spowodowało taki wzrost?
Następny artykułUSDJPY oczekiwanie na wybicie z trójkąta
Analityk Business Intelligence portalu Finance Magnates - największego w branży serwisu B2B poświęconego FX oraz kryptowalutom. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, z Forexem związany od 2012r. Autor artykułów dla czasopism branżowych oraz ogólnopolskich portali informacyjnych oraz raportów prezentujących kondycję światowego i lokalnego rynku instrumentów pochodnych w ramach kwartalnika Quarterly Industry Report wydawanego nieprzerwane od 2012 roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here