Naga Marketsgu

Na interwale H4 pary GBP/USD cena dotarła do górnej krawędzi kanału wzrostowego. Po dwóch odbiciach zaczyna się korekta spadkowa. Pierwszym wsparciem jest naturalnie poziom przebitego już poprzedniego szczytu. Jeżeli jednak w tym miejscu nie pojawią się sygnały kupna i wsparcie zostanie pokonane, oznaczać to będzie pogłębienie spadków. Kolejnych miejsc do zagrania zgodnie z panującym trendem pozostanie szukać przy kolejnym wsparciu lub nawet przy dolnej krawędzi wspomnianego kanału.

gu op

TopOption, oferuje 81% zwrotu. Oznacza to, że jeżeli zainwestujemy np. 100 dolarów, kupując opcję CALL (gra na wzrosty), a cena będzie choćby minimalnie wyższa od momentu, w którym kupiliśmy opcję – TopOption wypłaci nam 181 dolarów. Jeżeli cena będzie niższa, tracimy naszą stawkę, niezależnie od rozmiaru spadków, nigdy nie stracimy więcej niż postawiliśmy. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji. O strategiach dla opcji binarnych przeczytasz w dziale: Strategie.

Zajrzyj na nasz facebookowy profil poświęcony opcjom binarnym: Comparic – opcje binarne

Do inwestowania w Top Option nie ma potrzeby pobierania żadnego oprogramowania. Poradnik “krok po kroku” – jak dokonywać transakcji w opcje binarne na Top Option.

Odbierz Darmowy ebook! Zacznij Inwestować TerazConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here