Naga MarketsWczorajsze spadki na GBP/USD sprowadziły tę parę z powrotem do wsparcia przy 1.4045, które było pozytywnie przetestowane w środę, po wybiciu linii wsparcia jakie stanowiła linia trendu rosnącego, rozpoczętego od tegorocznego dołka.

Analizowany instrument finansowy posiada w swojej ofercie broker XM. Możesz wykorzystać tę analizę na koncie z premią 30$ bez depozytu własnego!

0804-GBPUSD-D

Jeśli dojdzie do skutecznego przełamania wsparcia przy 1.4045, a także zamknięcia poniżej świecy z długim cieniem, bardzo prawdopodobne są dalsze spadki i ponowny dołka w okolicach poziomu 1.3850, który jest jednocześnie tegorocznym dnem.

Dołącz do rozwijających się traderów i sprawdź materiały w strefie eLearn!

Alternatywnie, umacnianie się funta szterlinga sprawi, iż byki będą miały przed sobą do pokonania przełamaną niedawno linię wsparcia, która teraz stanowi opór. Kolejny poziom gdzie będą się bronić niedźwiedzie znajduje się wyżej i jest wyznaczany przez linię trendu spadkowego, prowadzoną od szczytu z lutego br.

0804-GBPUSD

invest


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

2 KOMENTARZE

  1. Na D1 faktycznie tak to wygląda. Jeśli dojdzie do przełamania linii szyi będziemy mieli potwierdzenie. Również pozdrawiam 🙂

  2. Witam Panie Krzysztofie,
    zdaje sie iż wyrysowała się formacja RGR,
    o godz 10.30 odczyty danych z Wielkiej Brytanii.
    Pozdrawiam
    Dariusz Romański

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here