Naga MarketsGBPUSD – pomimo sezonu urlopowego na popularnym kablu działo się dość sporo, między innymi z powodu zawirowań związanych z rezygnacją ze stanowisk w rządzie Therese May kilku ważnych polityków. Ruchy były dynamiczne, a ostatnia sesja tygodnia zakończyła się wzrostowym pin barem o zakresie 135 pipsów. Para porusza się w kanale spadkowym od połowy czerwca i po nieudanej próbie pokonania oporu tego kanału we wtorek wspomniany piątkowy pin bar może wskazywać na kolejna próbę pokonania tego oporu.

GBPUSD Daily – PinBar na ważnym wsparciu może sugerować wzrosty i kolejna próbę pokonania oporu kanału spadkowego

Na wykresie godzinnym możemy zaznaczyć strefę, która w minionym tygodniu pełniła rolę wsparcia , potem oporu i w przypadku korekty piątkowych wzrostów może stanowić dobre miejsce na zlecenia kupna. Pokonanie tej strefy wskazywałoby jednak na dalsze spadki ale wydają się mniej prawdopodobne niż wzrosty skierowane do oporu kanału ( niebieska linia).

GBPUSD H1 strefa zaznaczona na zielono moze okazać sie wsparciem w przypadku lokalnej korekty spadkowej.

Analizy są zamieszczane równolegle na forum.comparic.pl i tam też można komentować i śledzić jak potoczyły się dalsze losy danej pary czy surowca oraz ocenić ich skuteczność. Analiza należy do cyklu “Pomiędzy teoria a praktyką”   i za parę dni sprawdzimy jej trafność.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here