Naga MarketsGBPUSD – funt brytyjski przeżywa ostatnio wzloty i upadki, reagując na co raz to nowsze i często sprzeczne informacje jakie docierają do opinii publicznej co do formy wyjścia UK z Unii Europejskiej. Zostało zaledwie 5 tygodni do dnia gdy UK ma opuścić UE, a nadal nie widać by Boris Johnson poszedł choć o jeden krok dalej od swojej poprzedniczki Theresy May w temacie jak ma rozwód z Unią wyglądać… Dużo gadania i odgrażania się – to jedyne co na razie BoJo do tej pory swoim wyborcom zaoferował. Nawet mu nie wyszedł przekręt z zamknięciem parlamentu – Supreme Court jednoznacznie orzekł o bezprawiu jakiego się urzędujący premier dopuścił.

Patrząc na notowania funta od strony czysto technicznej widać, że po osiągnięciu na początku września “dna” tego roku – (1.1955), notowania dość gwałtownie skoczyły i w ostatnich tygodniach poruszały się w kanale wzrostowym. Wczoraj rozpoczął się powrót do spadków, cena wybiła dołem ze wspomnianego kanału i prawdopodobnie w czasie najbliższych sesji ten kierunek będzie utrzymany.
Najbliższa strefa popytu zaczynająca się na 1.2320 to pierwszy cel podaży, a jeśli dojdzie do jej pokonania, możemy spodziewać się ataku na 1.22, gdzie znajduje się ważny poziom wsparcia i oporu. Od góry natomiast ewentualne wzrosty limituje pokonane wczoraj wsparcie kanału.


Analiza będzie weryfikowana w weekend zgodnie z założeniami cyklu “Pomiędzy Teorią a Praktyką”. Wszystkie odcinki cyklu “Pomiędzy Teorią a Praktyką” są  zebrane w osobnym wątku na naszym forum w dziale Dzienniki Traderów.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here