Naga MarketsWykres o interwale miesięcznym pary GBP/USD pokazuje pokonanie linii bessy, która powstrzymywała wszelkie wzrosty ponad 4 lata. W mijającym tygodniu doszło do jej pełnego retestu. W tym samym miejscu przebiega także strefa SR, na którą składają się poprzednie szczyty. Także mieliśmy do czynienia z jej retestem w ubiegłym tygodniu.

Na wykresie tygodniowym pojawiła się świeca pin bar, która jest zgodna z panującym trendem wzrostowym. Na wykresie widać, że przetestowana została strefa wsparcia, która przez długi okres była silnym oporem.

Wykres o interwale dziennym pokazuje, że kurs porusza się szerokim kanałem wzrostowym, którego dolna granica będąca jednocześnie poziomem ostatniego dołka została właśnie wybroniona. Ani razu cena zamknięcia dnia w ostatnim dołku nie była niższa od poprzedniego minimum w trendzie wzrostowym.

Pod względem technicznym, biorąc pod uwagę 3 najwyższe interwały czasowe – nic nie stoi na przeszkodzie ku dalszym wzrostom.

Zapraszam na codzienne analizy wielu par walutowych – Blok po 22 – od poniedziałku do piątku ok 22:00, w piątki ok. 20:00.


Jeżeli masz jakieś pytania proszę napisz na adres e-mail: lukasz.nowacki@comparic.pl lub odwiedź mój dziennik na forum, gdzie znajdziesz pogłębione analizy, opisy moich wejść, a także będziesz mógł podyskutować na dowolny temat związany z tradingiem: Gra długoterminowa

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here