Naga MarketsKurs pary walutowej GBPUSD na wykresie 4-godzinnym znalazł się na 50-procentowym zniesieniu ostatniego impulsu wzrostowego, który stanowi wsparcie. Testuje również kanał tworzony przez wstęgi Bollingera (interwał: 20, odchylenie standard.: 0.5).

Jeśli wsparcie wytrzyma, szukać można okazji do zajmowania pozycji długiej, zgodnej z krótkoterminowym trendem wzrostowym. Taka okazja może się nadarzyć, kiedy cena utworzy sekwencję wyższy dołek – wyższy szczyt ponad wymienioną wcześniej wstęgą Bollingera, ale na wykresie 30-minutowym, co będzie oznaczało potencjalne zakończenie korekty.

Warto brać również pod uwagę zwiększoną zmienność, która może pojawić się po danych ze Stanów Zjednoczonych o godz. 14:30, kiedy to poznamy PKB oraz zamówienia środków trwałych.

Powyższa analiza została wykonana na rachunku u brokera XM, który oferuje $30 na start!


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here