Naga MarketsObecnie możemy obserwować sporą przecenę na parze GBP/PLN. Po tym jak ponad tydzień temu usłyszeliśmy gołębi w swej wymowie raport nt. inflacji, funt mocno deprecjonował wobec polskiego złotego. Umocnienie złotego było wsparte niezłymi danymi o polskim PKB w III kwartale oraz brakiem obniżek stóp przez RPP. Nawet odczyty o głębszej niż się spodziewano deflacji w Polsce w październiku nie spowodowały wyhamowania spadkowego ruchu.

Z punktu widzenia analizy technicznej niedźwiedziom udało się przebić linię trendu wzrostowego oraz wsparcie w okolicach 5,3050, które następnie pełniło rolę poziomu oporu. Następnie zostało przebite zniesienie Fibonacciego 38.2%. Kurs zatrzymał się dopiero na kolejnym wsparciu w okolicach 5,25. Poczym obserwujemy odbicie, któremu pomagają lepsze od prognoz dane o sprzedaży detalicznej. Jednak ruch spadkowy powinien zostać zachowany. Strona podażowa po przełamaniu wspomnianego poziomu 5,25 może spróbować ataku na zniesienie 50% w okolicach 5,2270, a następnie nawet na 5,20.

????????????????????????????????????????????

Analizę przygotował Dział Analiz Admiral Markets

Admiral-Markets-Logo

Promocja – Tylko dla użytkowników serwisu Comparic.pl 25% premia przy zasileniu rachunku. O szczegóły pytaj mailowo na info@admiralmarkets.pl. Możesz również wypróbować konto demo. Jeżeli jesteś naszym czytelnikiem dostęp do sesji Live Trading we wrześniu masz zagwarantowany całkowicie za darmo.Wystarczy, że wypełnisz formularz!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here