Naga Markets
Kurs pary walutowej GBP/NZD na wykresie 4-godzinnym przełamał lokalny opór na poziomie 2.0700 oraz linię trendu spadkowego, rozpoczętego 24-go sierpnia 2015 roku.

Darmowa wiedza na temat opcji binarnych w strefie eLearn! Kliknij!

Obecnie cena znajduje się w kolejnej strefie oporu przy 2.0810/850, która może wyhamować ostatnie wzrosty i doprowadzić do re-testu przełamanej linii trendu spadkowego oraz wspomnianego wcześniej wsparcia horyzontalnego.

Taki scenariusz mógłby dać okazję do krótkoterminowej transakcji na wzrost cen, z powrotem do strefy oporu lub wyżej, do poziomu 2.0900.

2204-GBPNZD


Przetestuj rachunek u brokera opcji binarnych uTrader! KLIKNIJ, ABY ZAINWESTOWAĆ

Broker opcji binarnych uTrader oferuje zróżnicowane stawki zwrotu. Jeżeli wygrasz, Twój rachunek powiększy się o procent od zainwestowanej stawki. Jeżeli przegrasz, niezależnie od rozmiaru porażki, nigdy nie stracisz więcej niż postawiłeś.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułFxCuffs 2016: Nagranie z wykładu Trader21
Następny artykułAUDUSD – istotny poziom, który może zmienić trend
Zafascynowany rynkiem Forex i aktywnie z nim związany od 2013 roku. Trader krótko- i średniterminowy stosujący swing trading. Do swoich analiz wykorzystuje Price Action pozwalające zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się na rynku. Na pierwszym planie stawia spekulację w momentach przewagi, prostotę, zarządzanie ryzykiem, a przede wszystkim dyscyplinę. Prelegent podczas Price Action Day oraz Seminarium XM w Warszawie. Wolne chwile spędza na treningach kalisteniki i sztuk walki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here