Naga MarketsKurs pary walutowej GBP/NZD znajduje się w trendzie spadkowym od czasu ustanowienia szczytu na poziomie 2.3495, co miało miejsce w sierpniu ubiegłego roku. Po szczytach korekt wyrysowana została linia trendu widoczna na poniższym wykresie, którą cena jak dotąd respektuje.

Analizowany instrument finansowy posiada w swojej ofercie broker XM. Możesz wykorzystać tę analizę na koncie z premią 30$ bez depozytu własnego!

W obecnym miesiącu widoczne są zmagania byków próbujących przełamać poziom oporu przy 2.1500, jak się jednak okazuje – do tej pory bezskuteczne. Z kolei w dniu wczorajszym ponownie przetestowana została wspomniana wcześniej linia trendu spadkowego. Na wykresie dziennym cena zamknęła się pod nią i tam też uformował się niedźwiedzi sygnał odwrócenia.

[pullquote align=”right” cite=”” link=”” color=”” class=”” size=””]Dyskusja o sytuacji rynkowej: Trading Floor[/pullquote]

Wydaje się zatem, że powrót do spadków jest prawdopodobny, a najbliższym celem może być poziom wsparcia i jednocześnie lokalny dołek w okolicach 2.0900. Alternatywnie, zamknięcie ponad maksimum wczorajszej świecy zaneguje niedźwiedzie nastawienie i skłoni do oczekiwania na dalszy rozwój wydarzeń, gdyż aby można było skłaniać się ku krótkoterminowym zwyżkom, skutecznie przełamany powinien zostać opór przy 2.1500.

0322-GBPNZDConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here