Naga MarketsAkcja cenowa na wykresie pary walutowej GBPNZD w ostatnim czasie nie wygląda zachęcająco. Kurs oscyluje w okolicach obszaru wsparcia, gdzie horyzontalny poziom 1.8930 zbiega się z linią trendu biegnącą od dołka z sierpnia ubiegłego roku.

Być może jednak dojdzie wkrótce do pewnego rozstrzygnięcia. Mowa tu o pokonaniu omówionego wyżej obszaru wsparcia.

Takie zachowanie akcji cenowej otworzyłoby drogę do spadków w kierunku 1.8620, gdzie znajdują się tegoroczne minima. Kolejny poziom wsparcia widoczny jest w okolicach 1.8375.

Alternatywnie, w przypadku zwyżek, napływ ofert sprzedażowych może uaktywnić się w okolicach 1.9430. Tam bowiem wypadają ustanowione w tym roku poziomu maksymalne.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   Webinary XM.COMtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułSawicki (TMS): Czekając na cios w wykonaniu EBC
Następny artykułKomentarz walutowy – Złoty traci po decyzji RPP
Zafascynowany rynkiem Forex i aktywnie z nim związany od 2013 roku. Trader krótko- i średniterminowy stosujący swing trading. Do swoich analiz wykorzystuje Price Action pozwalające zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się na rynku. Na pierwszym planie stawia spekulację w momentach przewagi, prostotę, zarządzanie ryzykiem, a przede wszystkim dyscyplinę. Prelegent podczas Price Action Day oraz Seminarium XM w Warszawie. Wolne chwile spędza na treningach kalisteniki i sztuk walki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here