Naga MarketsW popołudniowej analizie Justina Bennetta informowaliśmy o spadkach AUD/JPY w kierunku istotnego wsparcia. Teraz przyglądamy się kolejnej walucie z Antypodów – tym razem dolarowi nowozelandzkiemu przeciwstawionemu funtowi szterlingowi (GBP/NZD). Zdaniem Bennetta formacja podwójnego dna, która rysuje się na wykresie D1 pozwoli zarobić nawet 900 pipsów.

GBP/NZD D1 - 900 pipsów po wybiciu linii szyi?
GBP/NZD D1 – 900 pipsów po wybiciu linii szyi?

Zapoznaj się z pełnym opisem strategii Justina Bennetta >>

Na powyższym wykresie dolne strzałki zaznaczają potencjalną formację podwójnego dna (okolice 2.0624). Aby jednak formacja się zrealizowała cena musi pokonać dwa opory – pierwszy z nich to ograniczenie klina rysującego się od lipca zeszłego roku, kolejny to linia szyi formacji. Dopiero jej ostateczne wybicie będzie sygnałem, że cena zmierza w kierunku odmierzonego zasięgu.

Ten wypada zaledwie 24 pipsy poniżej okrągłego poziomu 2.2400, który pokrywa się z dołkami z października 2015 oraz tegorocznymi szczytami. Dzięki temu dojście do tego poziomu po wybiciu linii szyi wydaje się zdecydowanie bardziej prawdopodobne.

Warto przypomnieć, że zassie formacji podwójnego dna obliczany jest na podstawie zakresu, w którym formacja się pojawiła.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here