Naga MarketsKurs funta do dolara nowozelandzkiego po otwarciu luką wzrostową w miniony piątek, zniżkował do poziomów widzianych ostatnio w październiku. Gdzie dalej mogą kierować się notowania pary walutowej GBPNZD?

Nie masz pewności czy Twoja strategia działa? Zobacz program Forex Tester >>

Luka wzrostowa powstała w reakcji na wynik wyborów w UK, gdzie znaczną większość w Izbie Gmin zdobyła Partia Konserwatywna z premierem Borisem Johnsonem na czele. Jednak optymizm szybko wygasł i w kolejnych dniach doszło do wypełnienia luki. Ponadto, niedźwiedziom udało się pokonać okrągły poziom 2,00 oraz kluczowe wsparcie przy 1,9860.

Jak widać na wykresie dziennym GBPNZD poniżej, wczoraj wspomniane wyżej wsparcie było testowane w roli oporu. Jako, że została spełniona jego funkcja, istnieje szansa na kontynuację ruchu spadkowego.

Przy takim scenariuszu, kurs może osuwać się w kierunku 1,9350, poziomu, z okolic którego w październiku rozpoczął się ostatni impuls wzrostowy. Ewentualne korekty wzrostowe hamować powinna strefa między 1,9860 a 2,0000.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie ponad 1000 instrumentów finansowych>>

Wykres dzienny pary walutowej GBPNZD - 20.12.2019 r.
Wykres dzienny pary walutowej GBPNZD – 20.12.2019 r.

Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-blue” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here