Naga Marketswykres wzrostowySpoglądając na notowania pary walutowej GBP/NZD zauważymy, że w okresie dwóch miesięcy (od 11 października do 11 grudnia 2018 roku) kurs osunął się o ponad 11% pokonując przy tym kilka technicznych poziomów wsparcia. Od 12 grudnia ub.r. obserwujemy wzrosty i mimo, że ich początkowa dynamika była dość spora, to z biegiem czasu znacząco spowolniła w efekcie czego, na przestrzeni 4,5 miesiąca rynek odrobił zaledwie nieco ponad 60% wcześniejszych spadków.


Złota proporcja zatrzymała wzrosty

Analizując obecną sytuację warto zauważyć, że wskutek tych wzrostów notowania pary walutowej GBP/NZD dotarły w okolice technicznego poziomu oporu zbiegającego się precyzyjnie ze złotą proporcją tj. z mierzeniem 61.8% korekty Fibonacciego, gdzie już w trakcie czwartkowej sesji pojawiła się pierwsza reakcja podażowa. Dziś również obserwujemy spadki i jeżeli tylko tendencja ta będzie kontynuowana, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się ponownego przetestowania linii trwającej od pierwszej połowy grudnia ub.r. tendencji wzrostowej.

Do handlu na parach walutowych z GBP i NZD polecam sprawdzić ofertę brokera Naga Markets

Kurs pary walutowej GBPNZD w piątek, 26 kwietnia 2019 r.
GBPNZD Daily

Gdyby tylko wsparcie to zostało tym razem pokonane, spodziewać moglibyśmy się nawet zakończenia trwającej od grudnia ub.r. korekty wzrostowej i dalszej deprecjacji. Jego ponowne odrzucenie otworzyłoby natomiast drogę do ponownych wzrostów, dla których realnym zasięgiem byłyby okolice poziomu 1.9570.


Naga Markets jest autoryzowany i regulowany przez CySEC. NAGA Markets jest członkiem założonej w 2015 roku, notowanej na niemieckiej giełdzie grupy FinTech THE NAGA Group AG. Ze względu na bezpieczeństwo funduszy, obsługę klienta na wysokim poziomie oraz szybką realizację zleceń, broker posiada ogromne zaufanie wśród traderów na całym świecie.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułKryptotrading – analiza najpopularniejszych walut, 26 kwietnia 2019
Następny artykułKurs franka dociera do 1,0240 USD. Czy to już czas spadków?
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here