Naga MarketsGBPNZD – Od czasu ustanowienia 8 maja maksimum tego roku na poziomie 2.0018 para porusza się dość dynamicznie w trendzie spadkowym. Poniedziałkowa świeca dzienna przybrała kształt “szpulki” co świadczy o zrównoważeniu popytu z podażą. Minimum świecy poniedziałkowej 1.8380 jest jednocześnie minimum tego roku i znajduje się w strefie popytu utworzonej w grudniu 2018.

GBPNZD Daily

Gdy spojrzymy na wykres H4, możemy zauważyć, że utworzyła się dywergencja wzrostowa, i cena podąża na północ. Prawdopodobnym celem popytu będzie poziom 1.8510 gdzie znajduje się najbliższa lokalna strefa podaży, a po jej skutecznym pokonaniu poziom wsparcia/oporu 1.8600.

GBPNZD H4 – dywergencja wzrostowa wskazuje potencjalny kierunek

Planując zlecenie na tej parze należy zwrócić uwagę na wtorkowe wydarzenia dnia (12:45 GMT+2 , jakim będzie nominacja Borisa Johnsona na stanowisko premiera UK. Może to silnie wpłynąć na notowania brytyjskiego funta, prawdopodobnie GBP się umocni i zgodnie z moimi oczekiwaniami analizowana para wykona ruch w górę.


Analiza będzie weryfikowana w weekend zgodnie z założeniami cyklu “Pomiędzy Teorią a Praktyką”. Wszystkie odcinki cyklu “Pomiędzy Teorią a Praktyką” są  zebrane w osobnym wątku na naszym forum w dziale Dzienniki Traderów.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here