Naga MarketsPara walutowa GBPJPY uwięziona jest w konsolidacji między obszarem wsparcia w obrębie poziomu 136.00, a oporem blisko 148.25. W drugiej połowie kwietnia miało miejsce dynamiczne odbicie od wspomnianego wsparcia, gdzie notowania bez żadnej korekty podążyły do oporu przy 148.25

Tam też pojawiła się strona podażowa w wyniku czego doszło do utworzenia korekty. W tym tygodniu ruch korekcyjny zniósł silny impuls wzrostowy w 50-ciu procentach, a wczoraj utworzył się na tym poziomie popytowy pin bar.

Mając na uwadze powyższe może się okazać, że korekta zostanie w tym miejsce zakończona, a wcześniejsze, silne wzrosty będą kontynuowane. Przy tym scenariuszu najbliższym celem dla potencjalnych wzrostów będzie górne ograniczenie konsolidacji przy 148.25.

Broker XM gwarantuje ochronę przed ujemnym saldem rachunku i 30 USD na start!

Alternatywnie, zanegowanie popytowego pin bara może doprowadzić do głębszych spadków. W ich wyniku mogłaby zostać domknięta weekendowa luka wzrostowa jaka powstała na otwarciu sesji z 24-go kwietnia.


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”https://clicks.pipaffiliates.com/c?m=20905&c=44811″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here