Naga MarketsNiemal 1,5 miesięczny ruch GBPJPY we wnętrzu kanału spadkowego zakończył się w miniony piątek. Cena zdołała przełamać górne ograniczenie kanału spadkowego, chociaż odbyło się to w kiepskim stylu (z widocznym długim górnym cieniem na wykresie dla interwału D1).

Podaż rozpoczynając poniedziałkową sesję mogła mieć jeszcze nadzieję na zanegowanie tego wybicia i powrót do wnętrza kanału. Tak się jednak nie stało i również w poniedziałek popyt jest górą chociaż ponownie w przeciętnym stylu.

Najbliższe cele dla popytu znajdują się kolejno na poziomach: 143.40, 144.90. Po ich pokonaniu popyt będzie mógł zmierzyć się z majowymi maksimami na poziomie 148.00. Scenariusz wzrostowy jest obecnie najbardziej prawdopodobny. Wyjście z kanału jest już faktem, a scenariusz powrotu spadków stanowi obecnie tylko scenariusz alternatywny.

Gdyby to jednak ponownie podaż próbowała przejąć kontrolę to rejon 140.60 (tam obecnie znajduje się górne ograniczenie kanału spadkowego) powinien stanowić wyzwanie dla sprzedających.

GBPJPY H4
GBPJPY dla H4
GBPJPY dla D1
GBPJPY dla D1


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here