Naga MarketsGBPJPY – Od końca lutego br. para poruszała się w konsolidacji o coraz mniejszym zakresie rysując na wykresie formację trójkąta. Pierwsza próba wyjścia z formacji nastąpiła 3 maja, jednak dzień później notowania zawróciły do trójkąta sygnalizując, że było to “fałszywe” wybicie i ostatecznie 8 maja cena dynamicznie opuściła trójkąt dołem.

GBPJPY Daily – cena już przetestowała Inside Bara i z dużym prawdopodobieństwem podąży na południe

Poniedziałkowa i wtorkowa świeca dzienna utworzyła formacje Inside Bara z którego już dzisiaj nastąpiło wybicie dołem.

GBPJPY H4

Gdy spojrzymy na wykres H4, zauważymy, że po wybiciu z IB cena cofnęła się do pokonanego dolnego limitu (141.20) Inside Bara i po re-teście ponownie porusza się w dół. W tej sytuacji możemy rozważyć otwarcie zlecenia Sell z TP w okolicy najbliższej strefy popytu 139.40 i Stop Lossem powyżej 141.20. Warto też zwrócić uwagę na poziom 142.16, który znajduje się w połowie IB- jego pokonanie zaneguje spadki i uruchomi scenariusz wzrostowy.


Analiza będzie weryfikowana w weekend zgodnie z założeniami cyklu “Pomiędzy Teorią a Praktyką”. Wszystkie odcinki cyklu “Pomiędzy Teorią a Praktyką” są  zebrane w osobnym wątku na naszym forum w dziale Dzienniki Traderów.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here