Naga MarketsKurs pary walutowej GBPJPY aż trzykrotnie, od grudnia ubiegłego roku zmagał się z kluczowym obszarem oporu między 147.60 – 148.10. W ubiegłym tygodniu nastąpił jednak przełom. Notowania wybiły się znacznie ponad wspominany obszar oporu.

Jak widać na poniższym wykresie, zamknięcie minionego tygodnia miało miejsce około 250-pipsów powyżej obszar oporu. Obecnie stanowi on dla ceny wsparcie w przypadku potencjalnego cofnięcia.

Prawdopodobieństwo cofnięcia jest tu znaczne choćby z uwagi na duże odchylenie od 20-dniowej średniej. Także poziomy wyznaczane przez 20 SMA powinny zapewnić dynamiczne wsparcie dla ewentualnego ruchu korekcyjnego.

Mając na uwadze powyższe, poszukiwać można okazji zakupowych po powrocie ceny do obszaru wartości / wsparcia jeśli w najbliższym czasie dojdzie do cofnięcia. Kluczowym celem dla wzrostów będą okolice 157.20 skąd nastąpił gwałtowny spadek po referendum ws. Brexitu z czerwca 2016.

Handluj opcjami binarnymi bez martwienia się o wybicie stopa na rachunku u brokera uTrader. Stawki zwrotu oraz momenty wygasania opcji sprawdzisz na koncie demonstracyjnym >>Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here