Naga MarketsPo luce w górę na początku tygodnia, GBPJPY testuje siły sprzedających powyżej 142,80. Ten poziom utrzymywał linię trendu przełamaną 10 sierpnia. Kupujący stoją teraz przed szansą wyłamania oporu blisko 143,50, obszar ten służył jako punkt podparcia miedzy połową maja a początkiem czerwca bieżącego roku.


W takich sytuacjach pomiędzy liniami wsparć i oporów najlepiej poczekać na zamknięcie sesji o godzinie 17:00 czasu EST. Jeśli byki poradzą sobie z poziomem 142.80, to Justin Bennett podejrzewa retest i powrót do wzrostów.

Z drugiej strony, jeśli cena odrzuci tytułowy poziom z zamknięciem sesji poniżej, to niedźwiedzie znów mogą przejąć kontrolę nad rynkiem i doprowadzić do ponownego spadku w rejon 140.50.

Niebieska linia: poprzednie wsparcie trójkąta z dołka 2016; 144.3/50 jako opór; 140.50 wsparcie

Poniedziałkowa luka wygląda bardzo obiecująco – twierdzi Bennett. Potrzeba tylko utrzymać dzisiejszy wzrost, jest o co grać. Kluczowy poziom dla rzeźnika ro obszar 144.3/50 i jest do zaatakowania w ciągu kilku najbliższych sesji.

Ten poziom zbiega się z dużym trójkątem (niebieska linia), dopóki cena pozostaje pod nim, Justin jest nastawiony na spadki i stoi z boku oczekując na dobrą okazję. Niedawna zmienność i niepewność nie sprzyja jasnym sygnałom.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułStany Zjednoczone winne 20 bilionów USD
Następny artykułRaport walutowy Noble Markets, 12 września
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here