Naga Markets
Na wykresie dziennym pary GBP/JPY widzimy silny trend wzrostowy oraz przebicie poziomu poprzednich szczytów. Aktualnie trwa korekta, która zmierza do przetestowania przebitej strefy SR.


W ujęciu miesięcznym widać, że cena zmierza do kluczowego, długoterminowego oporu. Do szczytów z 2009 roku pozostało już naprawdę niewiele. Gdyby kurs przełamał ten opór, możliwości dalszych wzrostów byłyby ogromne. Fundamentalnie, gospodarka Wielka Brytania ożywia się, ale ważniejsze będzie to co ma się dziać w przyszłym roku w Japonii, mianowicie zwiększanie programu skupu aktywów, a co za tym idzie, deprecjacja Jena. Myślę, że jest to melodia przyszłości, na dobrą sprawę w tym roku zostało ledwie kilka tygodni aktywnego handlu, a potężniejsze ruchy zobaczymy najprawdopodobniej w przyszłym roku.


Jeżeli masz jakieś pytania proszę napisz na adres e-mail: longtrader@o2.pl lub odwiedź mój dziennik na forum, gdzie znajdziesz pogłębione analizy, opisy moich wejść, a także będziesz mógł podyskutować na dowolny temat związany z tradingiem: Gra długoterminowa

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here