Naga MarketsW dłuższym terminie trend na GBPJPY jest wzrostowy, a obecne spadki, które trwają od czerwca mogą zbliżać się do końca. Odcinek CD ostatniego ruchu spadkowego, który rozpoczął się 18 sierpnia od poziomu 195.26 jest równy odcinkowi AB (widoczne na wykresie dziennym). Jeżeli dno z zeszłego tygodnia nie będzie już przebite to w najbliższych dniach możemy zobaczyć nowy ruch wzrostowy. Alternatywnie przebicie tego poziomu może zaprowadzić cenę do 177.80 czyli fibo 161,8% AB.

WykresGBPJPY dla interwału D1.
WykresGBPJPY dla interwału D1.

Interwał H1

Na interwale H1 utworzył się wzrostowy kanał, w ramach którego cena porusza się od czterech dni. Po ostatnim spadku kanał ten wygląda na flagę co preferuje scenariusz, który powyżej opisałem jako alternatywny czyli zejście do poziomu 177.80, po czym powrót do wzrostów.

Wykres GBPJPY dla interwału H1.
Wykres GBPJPY dla interwału H1.

FX_GROW_logo_200x250Tę analizę zasponsorował dla Państwa broker FxGrow – buduj swój kapitał z FxGrow na rachunkach ECN, ECN Plus oraz SWAP Free, które cechują wyjątkowo niskie spready, atrakcyjne platformy do wyboru oraz depozyt minimalny $100 i $1000.
Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here