Naga MarketsNotowania pary walutowej GBPJPY od początku obecnego miesiąca osunęły się o ponad 700-pipsów. Sprzedający po przełamaniu wsparcia kanału  zepchnęli notowania do kluczowego wsparcia w obrębie okrągłego poziomu 140.00.

Jak widać na wykresie dziennym poniżej, od kilku dni siła spadków wyhamowała ponad wsparciem przy 140.00. Wciąż jednak notowania znajdują się w znacznej odległości od 20-dniowej EMA, a zatem istnieje szansa na odbicie przed ewentualnym, dalszym ruchem w kierunku południowym.

Po przejściu na wykres 4-godzinny widzimy, że kanał średnich EMA 10/20 zaczyna zmieniać kierunek na wzrostowy, a notowania zamknęły się ponad nim. Kontynuacja korekty spodziewana jest po wybiciu lokalnego oporu na 142.60. Wtedy też otwarta zostanie droga do szerokiej strefy oporu między 143.80 – 145.00.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here