Naga MarketsNotowania pary walutowej GBPJPY znajdują się w długoterminowym trendzie spadkowym, na co wskazują coraz niższe dołki i szczyty na wykresie tygodniowym.

W ubiegłym miesiącu trend spadkowy był kontynuowany i po wybiciu kluczowego wsparcia na 145.30, kurs osunął się do okrągłego poziomu 140.00. Jak widać na wykresie poniżej, tam ponownie do gry wkroczyli kupujący i w minionym tygodniu udało im się przetestować konfluencję oporu, gdzie horyzontalny poziom 145.30 zbiegł się z kanałem średnich EMA 10/20.

Test oporu jak dotąd okazuje się pozytywny, ponieważ zamknięcie ubiegłego tygodnia miało miejsce zarówno pod 145.30 jak i pod 10-tygodniową średnią. Istnieje zatem szansa na kontynuacje spadków z powrotem w kierunku 140.00.

Kolejnym celem po wybiciu okrągłego poziomu może być wsparcie znajdujące się 400-pipsów niżej, przy 136.00. Trend spadkowy obowiązuje dopóki notowania na zamknięciach tygodnia utrzymują się pod linią trendu biegnącą od ustanowionych w tym roku maksimów (156.60).

Analizowany instrument posiada w swej ofercie broker XM, który zapewnia spready już od 0,0 pipsów, ponad 300 instrumentów oraz 30 USD na start >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here