Naga MarketsW poprzednim poście z poczatków września analizowałem oRGR na tej parze i ruch ,który nastąpił po jego realizacji przekroczył wszelkie oczekiwania. Z wykresów wróżyłem 400 a wyszło 950 pipsów. Teraz na szczytach tego rajdu tworzy sie formacja RGR i majac na uwadze popularne na forexie powiedzenie, że żeby coś mogło urosnąć musi wpierw spaść i odwrotnie – prawdopodobieństwo realizacji RGR-a po takim rajdzie jest bardzo duże. Obecnie cena balansuje na krawędzi formacji tzw. linii szyi czyli poziomy 150,00-150,10. Jeśli nastąpi przebicie, warto zapolować na Sell, najlepiej po reteście tego poziomu od dołu.

Możliwy zasięg spadków to najbliższy poziom oporu w okolicach 148,10 , gdyby jednak spadki miały osiągnąć wysokość formacji RGR to spadki mogłyby dotrzeć do poziomu o 100 pipsów niżej czyli 147.10.

GBPJPY H4

Interesujesz się Price Action?
Zapraszamy na bezpłatne seminarium PRICE ACTION DAY, podczas którego każdy z mówców mówił będzie o Price Action.

[otw_shortcode_button href=”https://www.stofs.com/media/promo/lps/promotion/seminar-warsaw/pl/?comparic=on&camp=24731″ size=”large” bgcolor=”#65bd00″ icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-green” border_color=”#ffffff”]Zarezerwuj sobie miejsce[/otw_shortcode_button]

GBPJPY Daily

Dargo, 2.10.2017Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here