Naga MarketsPara GBPJPY porusza się w trendzie wzrostowym od października 2016 roku. Od kwietnia 2017 notowania mieszczą się w wyraźnym kanale wzrostowym, którego górne i dolne ograniczenia są bardzo dokładnie respektowane. W środę w minionym tygodniu para pokonała dolne ograniczenie (wsparcie) kanału i w piątek cena dotarła do najbliższego wsparcia na poziomie 145.20.

GBPJPY – przełamane wsparcie kanału wzrostowego

Początek sesji azjatyckiej wskazuje na próbę korekty, której celem może być powrót do pokonanego wsparcia kanału, które teraz jest dynamicznym oporem. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że po zakończeniu ewentualnej korekty para powróci do spadków dla których pierwszym celem może być lokalny poziom wsparcia 144.00. Korekta może być dobrą okazja do dołączenia do spadków i w przypadku pojawienia się odpowiedniego sygnału Price Action złożenia zlecenia Sell.

GBPJPY H4 – w przypadku korekty pokonane wsparcie kanału może stanowić dobre miejsce do jej zakończenia i powrotu do spadków.

Analiza jest dostępna również na naszym forum : http://forum.comparic.pl/viewtopic.php?f=10&t=2892&p=68783#p68783 , gdzie można ją komentować, a za parę dni podsumujemy jej skuteczność. Więcej informacji o nowym cyklu znajdziesz pod tagiem -“Pomiędzy teorią a praktykąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here