Naga MarketsNotowania pary walutowej GBPJPY po wybiciu linii trendu biegnącej od dołka z sierpnia 2017 roku zmieniły kierunek trendu na spadkowy. Cena dynamicznie skierowała się wtedy do obszaru w obrębie 148.78, na którym wspierała się przez kilka dni.

Jak jednak widać na wykresie dziennym poniżej, obszar ten w końcu został pokonany, a w rezultacie kurs wyznaczył dołek w okolicach poziomu 145.00. Od tego czasu trwa odbicie i cena ponownie znalazła się na byłym wsparciu przy 148.78, które teraz może stanowić opór.

Podczas dzisiejszej sesji możliwy jest głębszy test wspomnianego wyżej oporu, a nieznacznie powyżej tej strefy wypada średni zasięg jaki notowania GBPJPY realizowały w ciągu ostatnich 14 dni.

Możliwe zatem, że test oporu okaże się pozytywny, a jeśli dodatkowo przełamana zostanie linia wsparcia biegnącą od dołka z 3-go marca, kurs może ponownie kierować się do poziomu 145.00.

Kolejne wsparcie po pokonaniu 145.00 widoczne jest w okolicach 142.50, skąd po luce wzrostowej nastąpiła silna, ponad 100-pipsowa zwyżka. Alternatywnie, w przypadku pokonania obszaru w obrębie 148.70, następny opór znajdziemy niedaleko 150.30.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here