Naga MarketsKurs pary walutowej GBPJPY pokonał linię trendu spadkowego biegnącą od tegorocznych maksimów i już 4 tydzień z rzędu utrzymuje się ponad nią. Ponadto cena w tym samym tygodniu, w którym doszło do wybicia dotarła do oporu na 149.30. Poziom ten wskazywałem jako pierwszy cel w trakcie ostatniej analizy.

Jak widać na wykresie tygodniowym poniżej, kupujący ponownie testowali w ubiegłym tygodniu, a także w obecnym starają się go pokonać. Zamknięcie tygodnia ponad obszarem przy 149.30/70 otworzyłoby drogę dalszym wzrostom w kierunku 153.40.

Z kolei respektowanie wsparcia może w najbliższym czasie sprawić, że ponowne przetestowany zostanie lokalny obszar blisko 147.00. Jego pokonanie odsłoni następnie wsparcie horyzontalne na 145.50 oraz przełamaną linię trendu, która teraz może działać jako wsparcie.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here