Naga MarketsGBPJPY od początku roku porusza się w kanale wzrostowym o zasięgu ponad 550p. Wsparcie kanału w ostatnim tygodniu marca zostało pokonane, ale notowania kilkukrotnie wracały ponad to wsparcie by je ponownie pokonać.Dzisiaj (04.04) po raz kolejny cena znalazła się pod wspomnianym wsparciem.

GBPJPY Daily

Te nie zdecydowane konsolidacyjne ruchy są wynikiem wydarzeń w parlamencie Wielkiej Brytanii, skąd dochodzą co raz to bardziej sprzeczne wiadomości w jaki sposób ma UK opuścić Unię Europejska. Kolejne głosowania jak dotychczas nie dały odpowiedzi kiedy i jak do tego dojdzie.

GBPJPY H4

Na wykresie H4 widać wyraźnie, że dzisiejszy dzień należał do podaży i cena spadło o 80p. Jeśli ta tendencja się utrzyma, najbliższym celem niedźwiedzi może być okrągły poziom 145.00 i ewentualnie kolejny 144.00. Duży wpływ na dalsze notowania będzie miał wynik dzisiejszej debaty i głosowania w Izbie Lordów, od którego zależy czy postanowienia Izby Gmin staną się obowiązującym prawem.

W związku z tym, że są tez próby doprowadzenia do wcześniejszych wyborów, w mediach pojawił sie mem takiej treści: Możliwe że po raz pierwszy w historii Wielka Brytania pożegna się z Majem zanim skończy się kwiecień…;)


Analiza będzie weryfikowana w weekend zgodnie z założeniami cyklu “Pomiędzy Teoria a Praktyką”. Wszystkie odcinki cyklu “Pomiędzy Teorią a Praktyką” są  zebrane w osobnym wątku na naszym forum w dziale Dzienniki Traderów.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here