Naga Marketsgj

Na wykresie H4 pary GBP/JPY można zauważyć w ostatnim czasie dwa większe impulsy podażowe. Aktualnie trwa korekta, która oscyluje tuż pod oporem w rejonie 159,70. W godzinach nocnych nastąpiła próba wyjścia wyżej, jednak poziom 160,00 okazał się jak na razie nie do przejścia. Niebawem kurs będzie testował linię trendu spadkowego i wydaje się, że w tym spadkowym układzie, warto jednak szukać kolejnej okazji do sprzedaży.

gj op

Wykorzystaj analizę Comparic.pl i zainwestuj w opcje binarne! KLIKNIJ, ABY ZAINWESTOWAĆ

OptionTrade, oferuje 78% zwrotu. Jeżeli wygrasz, o tyle procent większy będzie Twój zarobek od zainwestowanej stawki. Jeżeli przegrasz, niezależnie od rozmiaru porażki, nigdy nie stracisz więcej niż postawiłeś. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji, zarówno w krótszym jak i dłuższym terminie.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułEUR/AUD – ruch boczny H4
Następny artykułAsbis [ASB], Rank Progress [RNK] – Gorące spółki dnia
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here