Naga MarketsNotowania pary walutowej GBPJPY w tym tygodniu znacznie zyskują. Umocnienie kursu funta związane jest oczywiście z wygraną Partii Konserwatywnej w brytyjskich wyborach powszechnych. To z kolei daje szansę na zakończenie okresu niepewności i uporządkowany rozwód z UE.

Nie masz pewności czy Twoja strategia działa? Zobacz program Forex Tester >>

Jak widać na wykresie tygodniowym poniżej, cena wznosi się ponad strefę konfluencji, gdzie opór horyzontalny przy 143,77 zbiega się z linią trendu spadkowego biegnącą od szczytu z 2018 roku.

Ponadto, cena dociera do kolejnej kluczowej bariery między 146,96 a 148,86. Skupione tam są maksima wyznaczone w tym roku. Jeśli strefa ta okaże się zbyt trudna do pokonania dla byków na GBPJPY, ruch korekcyjny może prowadzić notowania z powrotem do 143,77 lub linii trendu wzrostowego biegnącej od tegorocznych minimów.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie ponad 1000 instrumentów finansowych>>

Wykres tygodniowy pary walutowej GBPJPY - 13.12.2019 r.
Wykres tygodniowy pary walutowej GBPJPY – 13.12.2019 r.

Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-blue” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here