Naga MarketsNotowania funta szterlinga do jena japońskiego zyskują w tym tygodniu. Popyt pojawił się już na poniedziałkowym otwarciu luką wzrostową, co zapewniło odbicie od kluczowego wsparcia. Wczoraj natomiast byki wyprowadziły kurs GBPJPY na poziomy widoczne ostatnio w maju br.

Jak jednak widać na wykresie dziennym poniżej, do zamknięcia wczorajszej sesji, cena powróciła pod opór przy 141,47, co wskazuje na jego respektowanie. Dodatkowo, świeca przypomina niedźwiedziego pin bara, chociaż jej niewielki zakres osłabia wymowę formacji.

Jeśli notowania nadal maja przebywać w zakresie, naturalnym kierunkiem ruchu będą spadki do 139,40. Gdyby jednak okazało się, że kupujący pokonają opór przy 141,47 oraz wczorajsze maksima, cena może dalej zmierzać w okolice 143,77.

Podczas dzisiejszej sesji nie widać już żadnych publikacji makroekonomicznych, które mogłyby istotnie wpłynąć na wahania GBPJPY. W przyszłym tygodniu, traderzy mogą śledzić   odczyty przemysłowego (poniedziałek) oraz usługowego (wtorek) PMI dla Wielkiej Brytanii.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie ponad 1000 instrumentów finansowych>>

Wykres dzienny pary walutowej GBPJPY - 29.11.2019 r.
Wykres dzienny pary walutowej GBPJPY – 29.11.2019 r.

Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-blue” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here