Naga MarketsJak widać na poniższym wykresie dziennym, para walutowa GBPJPY po raz trzeci dotarła do obszaru oporu między 147.60 – 148.10. Tuż przed tą strefą wzrosty znacznie zwolniły i pojawiało się coraz więcej świec z dłuższymi górnymi knotami.

Wczorajsza świeca to z kolei niedźwiedzie objęcie, która dodatkowo tworzy formację Fakey z uwagi na fałszywe wybicie z inside bara. Wspomniane formację zapowiadają odwrócenie i taki właśnie przyjmuje obecnie scenariusz dla tej pary.

Przechodząc na wykres 4-godzinny widzimy przełamanie linii wsparcia i dynamiczny ruch spadkowy, który w ciągu kilku świec zniósł zyski wypracowane podczas 7 sesji. Ponadto widoczna jest dywergencja pomiędzy akcją cenową na wykresie, a wskazaniami RSI.

Broker XM gwarantuje ochronę przed ujemnym saldem rachunku i 30 USD na start!

Mając na uwadze powyższe przychylam się ku dalszym spadkom, gdzie najbliższym celem będą okolice 143.80. Kolejne istotny poziom krótkoterminowy umiejscowiony jest w pobliżu 142.53.


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”https://clicks.pipaffiliates.com/c?m=20905&c=44811″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here