Naga MarketsTrading Inside Bars – pod tym tytułem znajdziesz analizę wykonaną na podstawie jednej z najbardziej znanych formacji Price Action – Inside Bar. Statystyki pokazują, że najlepsze wyniki daje wybicie z formacji Inside Bar na wykresie dziennym, więc głównie takie wykresy będą tu analizowane.


Para porusza się od października 2016 w konsolidacji, która przyjęła formę trójkąta zwyżkującego. Od 12 czerwca trwa silny ruch w byczym trendzie kiedy to nastąpiło odbicie od dolnego ograniczenia trójkąta.

GBPJPY Daily

Cena zbliżyła się już do górnego ograniczenia formacji i od paru dni znajduje się w Inside Barze stworzonym przez poniedziałkową świecę dzienną. Jeżeli nastąpi wybicie zgodne z panującym trendem to możemy spodziewać się, że cena dotrze do górnego ograniczenia trójkąta (czerwona linia) dając możliwość zarobienia 100p na zleceniu BUY. Skuteczne wybicie z trójkąta może być sygnałem do dalszych wzrostów i w dłuższym terminie nawet do poziomu 153.30.

GBPJPY Daily Inside Bar

Jeśli jednak wybicie nastąpi dołem to ruch spadkowy może zatrzymać najbliższe wsparcie – 145.40 i dopiero po jego pokonaniu spadki mogą być kontynuowane do następnego poziomu wsparcia 143.80.

Autor: DarGoConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here