Naga Marketsgj

Na interwale H4 pary GBP/JPY kurs po dwóch dniach nieprzerwanych spadków dotarł do dolnej krawędzi kanału wzrostowego. Na razie widoczna jest jedynie niewielka reakcja, zwłaszcza na niskich interwałach. Wydaje się, że możliwe będzie niebawem większe odreagowanie, gdyż w szerokim horyzoncie nadal panuje trend wzrostowy. Jeżeli dolna krawędź kanału nie będzie respektowana tzn. nie pojawi się w tym miejscu świeca świadcząca o większej aktywności kupujących, to kluczowa powinna być szeroka strefa wsparcia okolic 182,00. W trwającym od początku lutego trendzie, nie było jeszcze tak dużej korekty jak obecna, stąd można przypuszczać, że w ważnych rejonach dojdzie do przynajmniej wzrostowego odreagowania trwających spadków.

gj op

TopOption, oferuje 75% zwrotu. Oznacza to, że jeżeli zainwestujemy np. 100 dolarów, kupując opcję CALL (gra na wzrosty), a cena będzie choćby minimalnie wyższa od momentu, w którym kupiliśmy opcję – TopOption wypłaci nam 175 dolarów. Jeżeli cena będzie niższa, tracimy naszą stawkę, niezależnie od rozmiaru spadków, nigdy nie stracimy więcej niż postawiliśmy. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji. O strategiach dla opcji binarnych przeczytasz w dziale: Strategie.

Zajrzyj na nasz facebookowy profil poświęcony opcjom binarnym: Comparic – opcje binarne

Do inwestowania w Top Option nie ma potrzeby pobierania żadnego oprogramowania. Poradnik “krok po kroku” – jak dokonywać transakcji w opcje binarne na Top Option.

Odbierz Darmowy ebook! Zacznij Inwestować TerazConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułZapiski giełdowego spekulanta: PGE, PKO BP
Następny artykułAUDUSD – ciągłe niezdecydowanie rynku
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here