Naga MarketsRuch pomiędzy linią trendu spadkowego, a wsparciem 136.70

Pozostało już niewiele miejsca do kontynowanie przez GBPJPY ruchu pomiędzy linią trendu spadkowego, a wsparciem 136.70. Na pierwszy rzut oka cena uformowała trójkąt prostokątny, jednak zauważyć należy, że poziom 136.70 testowany był dotychczas tylko jeden raz. Nie mniej jednak za każdym razem podczas próby zbliżenia się do poziomu 136.70 pojawia się kontra popytu. Podobnie jak przy teście linii trendu spadkowego szybko do akcji wkracza podaż.

Mała zmienność i oczekiwanie na wybicie GBPJPY

Wyraźnie zmalała zmienność na GBPJPY. Oznacza to, że w momencie, gdy dojdzie do wyłamania powinien pojawić się ruch ze znacząco większym ATR (duża zmienność) w kierunku zgodnym z wyłamaniem.

Wyłamanie z obecnej konsolidacji może nastąpić jeszcze w bieżącym tygodniu, a najpóźniej nastąpi w przyszłym. Stanie się to za sprawą braku miejsca do kontynuacji ruchu. Jeżeli przełamane zostanie wsparcie 136.70 GBPJPY skieruje się w stronę następnego mocnego wsparcia 125.40. Jeżeli jednak przełamana zostanie linia trendy spadkowego to celem popytu będzie opór 147.90.

GBPJPY D1
Wykres GBPJPY dla D1

Zarejestruj się na webinar: “Piramidowanie pozycji w tradingu”.

GBPJPY D1
Wykres GBPJPY dla D1


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here