Naga MarketsNa parze walutowej GBPCHF obecnie trwa korekta impulsu wzrostowego, który trwał do końca minionego tygodnia. Cena znalazła się już w okolicach wsparcia, które zapewnia poziom 1.25 oraz przełamane ramię trójkąta.

Dodatkowo jest to dobra lokalizacja wynikająca ze strategii price action TDiS bowiem kurs testuje obszar zniesienia 50-66% ostatniego impulsu wzrostowego.

Zakończenia korekty spadkowej wypatrywać można na wykresie 30-minutowym. Zmiana sekwencji dołków i szczytów ze spadkowej na wzrostową będzie potencjalnym sygnałem do zajęcia pozycji długiej. Kluczowym celem dla transakcji na wzrost kursu GBPCHF może być opór w okolicach 1.2640.

Alternatywnie, dalsze spadki i zamknięcie na wykresie 4-godzinnym poniżej 66-procentowego zniesienia zaneguje krótkoterminowe nastawienie na wzrosty.

Bądź na bieżąco! Uruchom Rynki na Żywo w swojej przeglądarce


Przetestuj rachunek u brokera opcji binarnych uTrader! KLIKNIJ, ABY ZAINWESTOWAĆ

Broker opcji binarnych uTrader oferuje zróżnicowane stawki zwrotu. Jeżeli wygrasz, Twój rachunek powiększy się o procent od zainwestowanej stawki. Jeżeli przegrasz, niezależnie od rozmiaru porażki, nigdy nie stracisz więcej niż postawiłeś.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here