Naga MarketsNa parze walutowej GBPCHF obecnie trwa korekta impulsu wzrostowego, który trwał do końca minionego tygodnia. Cena znalazła się już w okolicach wsparcia, które zapewnia poziom 1.25 oraz przełamane ramię trójkąta.

Dodatkowo jest to dobra lokalizacja wynikająca ze strategii price action TDiS bowiem kurs testuje obszar zniesienia 50-66% ostatniego impulsu wzrostowego.

Zakończenia korekty spadkowej wypatrywać można na wykresie 30-minutowym. Zmiana sekwencji dołków i szczytów ze spadkowej na wzrostową będzie potencjalnym sygnałem do zajęcia pozycji długiej. Kluczowym celem dla transakcji na wzrost kursu GBPCHF może być opór w okolicach 1.2640.

Alternatywnie, dalsze spadki i zamknięcie na wykresie 4-godzinnym poniżej 66-procentowego zniesienia zaneguje krótkoterminowe nastawienie na wzrosty.

Bądź na bieżąco! Uruchom Rynki na Żywo w swojej przeglądarce


Przetestuj rachunek u brokera opcji binarnych uTrader! KLIKNIJ, ABY ZAINWESTOWAĆ

Broker opcji binarnych uTrader oferuje zróżnicowane stawki zwrotu. Jeżeli wygrasz, Twój rachunek powiększy się o procent od zainwestowanej stawki. Jeżeli przegrasz, niezależnie od rozmiaru porażki, nigdy nie stracisz więcej niż postawiłeś.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here