Naga MarketsKurs pary walutowej GBPCHF po ustanowieniu tegorocznego dołka w okolicach poziomu 1.3410 zaczął gwałtownie rosnąć, a korekta tego ruchu zwyżkowego zaczęła się dopiero przy odbiciu od oporu niedaleko 1.4210.

Kiedy ruch korekcyjny się zakończył nastąpił powrót do wzrostów, co spowodowało utworzenie wyższego dołka, który jednocześnie jest prawym ramieniem formacji odwróconej głowy z ramionami.

Z kolei wzrosty jakie miały miejsce w ubiegłym tygodniu doprowadziły do przełamania zarówno linii szyi jak i obszaru oporu horyzontalnego między 1.4210 – 1.4280. Poziomy te stanowią teraz wsparcie dla ceny i jeśli ta wróci do nich w najbliższym czasie, może być to dobrą okazją do zajmowania pozycji długich, zgodnych z kierunkiem na jaki wskazuje formacja oRGR.

Sprawdź jak korzystne mogą być warunki handlu u brokera XM

Potencjalny zasięg wspomnianej formacji wynikający z ruchu mierzonego sięga okolic okrągłego poziomu 1.50, natomiast po drodze czeka jeszcze kilka oporów między innymi w pobliżu 1.4600 i 1.4750. Oczywiście możliwe jest również zanegowanie formacji oRGR, a będzie miało ono miejsce kiedy cena zamknie się poniżej tegorocznych minimów.

2305-GBPCHF


Zapraszamy na darmowe webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!

Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”https://www.xm.com/pl/webinars?gid=2585″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here