Naga MarketsNa wykresie tygodniowym pary walutowej GBPCHF widzimy, że jej kurs po odbiciu od kluczowego wsparcia na 1.2500 dynamicznie wzrastał, co skierowało notowania z powrotem ponad opór przy 1.2910. Ponadto notowania od trzech tygodni zamykają się ponad kanałem średnich EMA 10/20.

GBPCHF - kurs po odbiciu od kluczowego wsparcia na 1.2500 dynamicznie wzrastał

Wiele zależy teraz od wyniku testu przełamanego oporu na 1.2910, który teraz działa jako wsparcie. Jak na razie cena utrzymuje się ponad tym poziomem, jednakże nie jest to wystarczająco przekonujące do zagrywania pozycji długich z celem na kolejny kluczowy opór przy 1.3260.

Wskazówek, co do dalszego kierunku ruchu krótkoterminowego szukać można na wykresie 4-godzinnym. Tam jak widać korekta przybrała formę trójkąta, gdzie pokonane zostało jego dolne ograniczenie, a cena utknęła na wsparciu przy 1.2910.

Spadków w kierunku lokalnego wsparcia na 1.2777 można się spodziewać, o ile sprzedający zdołają utrzymać cenę pod dolną barierą trójkąta. Jeśli jednak wsparcie na 1.2910 wytrzyma, a kurs wróci ponad opór trójkąta, otwarta zostanie droga najpierw do szczytu na 1.3114, a następnie 1.3260.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>

GBPCHF - korekta korekta przybrała formę


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-blue” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here