Naga MarketsNa rynku widać silne osłabienie funta szterlinga w stosunku do wszystkich majorsów. Nie zapowiada się na zakończenie tej tendencji, szczególnie obserwując wybicia dołem na parach, gdzie walutą bazową jest GBP.

Przykładem może tu być GBPCHF, gdzie na wykresie 1-godzinnym jeszcze do niedawna trwał ruch boczny w okolicach zniesienia 38,2% ostatniego impulsu spadkowego. Ostatnia zamknięta świeca doprowadziła do przełamania dolnej bandy konsolidacji, co wskazuje na dalsze spadki.

Obecnie spodziewany jest spadek do dołka z wtorku przy 1.2258. Po jego przełamaniu kolejny istotny poziom wsparcia znajdziemy w okolicach 1.2175, a następny dopiero przy 1.1960.

1201-gbpchf


Przetestuj rachunek u brokera opcji binarnych uTrader! KLIKNIJ, ABY ZAINWESTOWAĆ

Broker opcji binarnych uTrader oferuje zróżnicowane stawki zwrotu. Jeżeli wygrasz, Twój rachunek powiększy się o procent od zainwestowanej stawki. Jeżeli przegrasz, niezależnie od rozmiaru porażki, nigdy nie stracisz więcej niż postawiłeś.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułWykłady Antona Kreila na FxCuffs 2017 – znamy szczegóły!
Następny artykułEURAUD – dalsze spadki po korekcie?
Zafascynowany rynkiem Forex i aktywnie z nim związany od 2013 roku. Trader krótko- i średniterminowy stosujący swing trading. Do swoich analiz wykorzystuje Price Action pozwalające zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się na rynku. Na pierwszym planie stawia spekulację w momentach przewagi, prostotę, zarządzanie ryzykiem, a przede wszystkim dyscyplinę. Prelegent podczas Price Action Day oraz Seminarium XM w Warszawie. Wolne chwile spędza na treningach kalisteniki i sztuk walki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here