Naga Marketswykres świecowy czarno-białyNa początku tygodnia doszło do odbicia od oporu na 1,3025. GBPCHF odreagował wzrosty z poprzednich kilku sesji. Od poniedziałkowego popołudnia widzimy jednak, że byki powoli wracają do gry. Cena obecnie znajduje się w okolicach okrągłego poziomu 1,30, niewiele od oporu. Jeśli dojdzie do jego przełamania, powinna nastąpić kolejna fala wzrostów.

Frank słabnie w stosunku do funta

1,3025 działa jako opór/wsparcie na cenie GBPCHF już od jakiegoś czasu. Nie licząc odbicia z początku tygodnia, poziom ten był już respektowany w czerwcu i sierpniu tego roku, co widać na wykresie, jeśli spojrzymy na szerszy przedział czasowy.

Jeżeli dojdzie do przełamania oporu, kolejnym celem dla byków będą okolice 1,3245, gdzie znajduje się opór z wykresu dziennego. Działał on w tym roku już kilkukrotnie jako bariera dla kupujących. W przypadku odbicia od bieżącego oporu, cena może wrócić nawet w okolice wsparcia na 1,2720, choć prawdopodobnie po drodze dojdzie do paru małych korekt. Do otwarcia pozycji polecam brokera Naga Markets, który ma w ofercie ponad 750 instrumentów handlowych.

wykres gbpchf wykres gbpchf


Naga Markets jest autoryzowany i regulowany przez CySEC. NAGA Markets jest członkiem założonej w 2015 roku, notowanej na niemieckiej giełdzie grupy FinTech THE NAGA Group AG. Ze względu na bezpieczeństwo funduszy, obsługę klienta na wysokim poziomie oraz szybką realizację zleceń, broker posiada ogromne zaufanie wśród traderów na całym świecie.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here