Naga MarketsKurs pary walutowej GBPCHF znajduje się w krótkoterminowym trendzie spadkowym, gdzie po wyborach w UK doszło do przełamania obszaru wsparcia w obrębie 1.2387. Notowania zniżkowały następnie do poziomu 1.2240 po czym pojawił się ruch korekcyjny.

Wzrosty w trakcie korekty zaprowadziły kurs z powrotem do przełamanego poziomu wsparcia, które teraz stanowi opór. W celu poszukiwania sygnałów sprzedażowych można się udać na wykres 30-minutowy i tam oczekiwać na koniec korekty zgodnie ze strategią Tylko Dołki i Szczyty.

Najbliższym celem dla potencjalnych spadków będzie wsparcie właśnie w okolicach minimów z obecnego tygodnia przy 1.2240. Należy przy tym mieć na uwadze jutrzejszą decyzję zarówno Szwajcarskiego Banku Narodowego (SNB) jak i Banku Anglii (BoE) odnośnie stóp procentowych. Poznamy wtedy także założenia dotyczące polityki monetarnej dla tych krajów.

Powyższa analiza została wykonana na rachunku u brokera XM, który oferuje $30 na start!


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”https://clicks.pipaffiliates.com/c?m=20905&c=44811″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here