Naga Markets
gc

Na wykresie H4 pary GBP/CHF kurs dotarł do ważnego poziomu, na który cena reagowała zarówno jako wsparcie jak i jako opór. W ostatnim czasie mieliśmy dwa dość mocne odbicia właśnie od oporu. Aktualnie trwa trzecie podejście. Wydaje się, że krótkookresowo warto rozważyć kolejne odbicie w dół, gdyż impet wzrostów nie jest szczególnie dynamiczny i powinno w tym miejscu pojawić się przynajmniej korekcyjne cofnięcie.

gc op

OptionTrade, oferuje 75% zwrotu. Oznacza to, że jeżeli zainwestujemy np. 100 dolarów, kupując opcję PUT (gra na spadki), a cena będzie choćby minimalnie niższa od momentu, w którym kupiliśmy opcję – OptionTrade wypłaci nam 175 dolarów. Jeżeli cena będzie wyższa, tracimy naszą stawkę, niezależnie od rozmiaru spadków, nigdy nie stracimy więcej niż postawiliśmy. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji.

Zajrzyj na nasz facebookowy profil poświęcony opcjom binarnym: Comparic – opcje binarnetokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułBlok po 22 – 2 grudzień 2014: EUR/USD, AUD/NZD, NZD/JPY
Następny artykułEUR/USD – możliwe korekcyjne odbicie od wsparcia
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here