Naga MarketsKurs funta szterlinga do franka szwajcarskiego (GBPCHF) od sierpnia 2019 roku porusza się w trendzie wzrostowym o czym świadczą dołki i szczyty rysujące się na coraz wyższych poziomach. W październiku trend ten nabrał momentum na co wskazuje obecność notowań ponad przyspieszoną linią trendu.

Nie masz pewności czy Twoja strategia działa? Zobacz program Forex Tester >>

W ubiegłym tygodniu miał miejsce test tejże linii trendu, która biegnie od okolic dołka za października. Jak widać na wykresie dziennym poniżej, w środę i czwartek cienie świec dotykają linii trendu. Z kolei sesja piątkowa rozpoczęła się od luki wzrostowej po wyborach w Wielkiej Brytanii.

Ostatni dzień minionego tygodnia przyniósł znaczną aprecjację notowań funta, co pozwoliło na ruch GBPCHF do poziomu 1,3307. Jednakże do zakończenia dnia część zysków została oddana, a cena wróciła pod opór przy 1,3130.

Jeśli dynamika trendu ma zostać zachowana, cena powinna pozostać ponad przyspieszoną linią trendu w przypadku ewentualnej korekty. Kolejnym celem dla wzrostów po wybiciu nowych maksimów będzie opór na okrągłym poziomie 1,3400. Skupione są tam maksima obecnego roku (z marca i maja).

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie ponad 1000 instrumentów finansowych>>

Wykres dzienny pary walutowej GBPCHF - 16.12.2019 r.
Wykres dzienny pary walutowej GBPCHF – 16.12.2019 r.

Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-blue” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here