Naga Marketsgc

Kurs GBP/CHF porusza się w trendzie bocznym z lekko spadkową tendencją. Po 3 niżej usytuowanym szczycie cena ponownie zaczęła opadać zbliżając się do kluczowego wsparcia, które już czterokrotnie powodowało znaczące i zazwyczaj dynamiczne odbicia w górę.  Warto pamiętać, że wsparcie jest położone mniej więcej przy okrągłym poziomie 1,5000. Schodząc na niższy interwał H4 mamy tam już świecę pin bar odbijającą się od 1,50. Pokazuje to, że po korekcyjnych spadkach kurs ponownie, po raz piąty powinien znacząco wzrosnąć przy tym wsparciu.

gc op

TopOption, oferuje 75% zwrotu. Oznacza to, że jeżeli zainwestujemy np. 100 dolarów, kupując opcję CALL (gra na wzrosty), a cena będzie choćby minimalnie wyższa od momentu, w którym kupiliśmy opcję – TopOption wypłaci nam 175 dolarów. Jeżeli cena będzie niższa, tracimy naszą stawkę, niezależnie od rozmiaru spadków, nigdy nie stracimy więcej niż postawiliśmy. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji. O strategiach dla opcji binarnych przeczytasz w dziale: Strategie.

Zajrzyj na nasz facebookowy profil poświęcony opcjom binarnym: Comparic – opcje binarne

Do inwestowania w Top Option nie ma potrzeby pobierania żadnego oprogramowania. Poradnik “krok po kroku” – jak dokonywać transakcji w opcje binarne na Top Option.

Odbierz Darmowy ebook! Zacznij Inwestować TerazConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here