Naga MarketsPo silnych wzrostach na GBPCHF i dotarciu do istotnego oporu doszło do korekty spadkowej, tak jak przewidywałem we wczorajszej analizie. Wczorajsze dane z brytyjskiego rynku pracy doprowadziły do zamieszania na parze, a nawet krótkotrwałego przełamania 1,2710, jednak niedługo potem para wróciła na dawne miejsce, a potem zaczęła nurkować. Obecnie mamy do czynienia z dwoma scenariuszami.

Jeśli przyjrzymy się bliżej wykresowi, to można zauważyć, ze choć doszło do korekty spadkowej po silnych wzrostach z poniedziałku, to niedźwiedzie straciły już impet. Możliwe, że podczas dzisiejszej sesji dojdzie do ponownego testowania oporu na 1,2710. W przypadku kolejnego odbicia będzie można zastanowić się nad otwarciem krótkiej pozycji z celem na 1,2465 i powrotu do szerszego trendu spadkowego.

Jeśli jednak doszłoby do trwałego przebicia oporu, to kolejnym celem dla byków będzie okrągła bariera na 1,30. Daje to potencjał do wzrostów w okolicach 250-280 pipsów, w zależności od momentu wejścia w pozycję. W obu scenariuszach do zarobienia jest ponad 200 pipsów.

By wykorzystać analizę i zainwestować na GBPCHF,
sprawdź ofertę Brokera HotForexConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here